Краща реклама кампанія 2013 року

Обклеювання авто

Є такі автомобілі, поява яких приковує до себе загальну увагу. Це і зрозуміло, адже обклеєні плівкою авто завжди виділяються в потоці машин. 

Обклеювання авто Київ
ваша реклама

Наростаюча рекламна кампанія будується за принципом посилення впливу на цільову аудиторію

Наші клієнти

Купити банер Київ
Подберіть свій стиль
НАШІ ПОСЛУГИ

Рекламне виробництво

MixPrint спеціалізується на виробництві рекламних носіїв більше 7 років. У команді працюють досвідчені фахівці, які досконало знають свою справу, тому замовлення зовнішньої реклами  завжди є правильним рішенням. Інформація розміщується у вигляді фото, відео або тексту на конструкції стаціонарного або пересувного типу. Вона сприяє візуальному сприйняттю даних, яке вважається одним з найбільш ефективних інструментів впливу.

послуги

Зовнішня реклама

Виробництво зовнішньої реклами — це не тільки складні метало конструкції, світлові вивіски, об’ємні виносні маркізи, лайтбокси, об’ємні світлові букви, а й цілий спектр послуг від створення візуального макета (ескіз прив’язки) до супроводу технічної, проектної документації.

mix-print
Переваги

Чому обирають нас

Витримуємо терміни

Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії.

Безкоштовний замір

Наш фахівець приїде у зручний для вас час і проведе всі виміри.

Яскравий дизайн

Гарний, яскравий та інформативний дизайн дозволить вам привернути увагу потенційних клієнтів до вашої компанії, товару чи послуги.

Доставка

Ми доставимо, розвантажимо і доставимо до місця монтажу.

Швидкий розрахунок

Ви говорите нам розміри і тип матеріали, ми називаємо ціну

Монтаж

Наші майстри проведуть монтаж рекламної продукції акуратно і надійно.

Портфоліо

Для замовлення рекламної продукції Вам всього лише потрібно зателефонувати нам по телефону +38 (096) 890-09-60 і коротко передати менеджеру суть вашого побажання по обраному рекламного продукту. Якщо є готовий макет, відправити його по електронній пошті на адресу mail@mix-print.com.ua, або скористатися послугами нашого дизайнера.

Наше рекламна продукція виробляється в обумовлені заздалегідь терміни. Ми самі виїжджаємо на об’єкт і робимо завмер, виготовляємо і робимо монтаж нашої рекламної продукції. В кінцевому підсумку Ви отримуєте готову продукцію без посередників “під ключ”. На всю нашу продукція ми даємо гарантію рік.

Навіть якщо у вашій компанії немає сайту або інший інтернет-рекламної компанії найпростіший і дешевий спосіб заявити про себе-прикрасити вхід в ваш заклад банером або світиться вивіскою.

Відгуки
Відгуки

Що про нас кажуть наші клієнти

Всі коментарі публікуються за згодою їх авторів.

"Звернувся вперше із завданням: необхідна вивіска зовнішньої реклами в певних місцях. Макет був розроблений оперативно та запропоновано декілька варіантів на вибір, в чіткій відповідності із запитом. Рішення поставленої нами задачі було виконано на 💯."
Володимир Жуковський
⭐⭐⭐⭐⭐
""Приємно бачити професіоналів .. і з клієнтами працюють ввічливо і уважно .. якість на першому місці .. молодці рекомендую всім!"
Марина Дідик
⭐⭐⭐⭐⭐
Уже кілька разів зверталися в цю рекламну компанію і можу сказати, що виконують роботу дуже якісно і з нормальним ставленням до клієнтів. Радують адекватні розцінки за їх послуги і наявність добре навченого персоналу. Виконали наші замовлення в термін і так, як ми і хотіли. В принципі, питань немає до вашої роботи, все на совість. Можу рекомендувати.
Олег Бойко
⭐⭐⭐⭐⭐
"Внимательное отношение, советы по делу. Относительно не дорого. Понравилось, что в процессе работы предлагали дельные советы в разработке проекта. Компания не ограничивается печатью баннеров и изготовлением вывесок и другой наружной рекламой. Можно проработать разные стенды, макеты для персонального использования."
LOLA ZA
⭐⭐⭐⭐⭐
Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут