Краща реклама кампанія 2013 року

Аптечний хрест світлодіодний

Ми виробляємо сучасні світлодіодні аптечні хрести, як з м’якою внутрішньою підсвіткою (різні варіанти реалізації класичних хрестів для аптек, що зарекомендували себе з кращого боку), так і з відкритими світлодіодами, рівномірно розташованих на лицьовій частині.

Аптечний Хрест
ваша реклама

Якщо Ви хочете замовити лайтбокс в Києві, звертайтеся в нашу компанію - ми зможемо запропонувати вам оптимальний варіант лайтбоксу за доступною ціною.

Наші клієнти

Подберіть свій стиль
НАШІ ПОСЛУГИ

Своє виробництво!

Аптечний хрест світлодіодний виготовлення у Києві. MixPrint є виробником зовнішньої реклами, тобто ми працюємо без посередників, а отже, наші ціни максимально комфортні для наших клієнтів. Хрест розроблений  з урахуванням вимог 902 ПП (враховані вимоги до габаритів вироби і м’якості його світіння). При цьому його конструкція приваблива і звертає на себе увагу своєю незвичністю.

mix-print
Переваги

Чому обирають нас

Витримуємо терміни

Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії.

Безкоштовний замір

Наш фахівець приїде у зручний для вас час і проведе всі виміри.

Яскравий дизайн

Гарний, яскравий та інформативний дизайн дозволить вам привернути увагу потенційних клієнтів до вашої компанії, товару чи послуги.

Доставка

Ми доставимо, розвантажимо і доставимо до місця монтажу.

Швидкий розрахунок

Ви говорите нам розміри і тип матеріали, ми називаємо ціну

Монтаж

Наші майстри проведуть монтаж рекламної продукції акуратно і надійно.

Конструкція реалізується як у вуличному варіанті – при цьому внутрішнє освітлення реалізується світлодіодними кластерами, призначеними для використання на вулиці, так і в інтер’єрі де використовується світлодіодна стрічка.

Лицьова частина – акрил, торці – ПВХ, ноги виконані з профільної труби з кріпленнями – п’ятами. Довжина кріплень 200 мм. Трансформатор – виносний монтується поруч на стіну. На лицьові поверхні і на торці і кріплення здійснюється виклейкі зеленими плівками ORACAL.
Колір лицьової поверхні ORACAL 8500 – 062, торці ORACAL 641 – 062. Кріплення ORACAL 641 – 062.Кріплення (підвісні або ноги 20 см) включені у вартість виготовлення. Термін виробництва – 8 робочих днів.

 • Контролер миготіння від центру до країв з можливістю зупинки (переведення в статику);
 • Колір світлодіодів: зелений / червоний / синій – на вибір;
 • Діаметр світлодіодів 5 мм;
 • Вага <10 кг;
 • Висока інтегральна яскравість;
 • Кут видимості: 60 градусів;
 • Корпус – алюмінієвий фарбований профіль, клас захисту IP 54;
 • Харчування від мережі змінного струму – 220В, 50Гц;
 • Електрична потужність для одностороннього хреста – 90 Ватт;
 • Гарантійні зобов’язання на 6 місяців;
 • Післягарантійне обслуговування.

Примітка *:
На лицьову поверхню можна розмістити логотип, напис або символ

Відгуки
Відгуки

Що про нас кажуть наші клієнти

Всі коментарі публікуються за згодою їх авторів.

"Звернувся вперше із завданням: необхідна вивіска зовнішньої реклами в певних місцях. Макет був розроблений оперативно та запропоновано декілька варіантів на вибір, в чіткій відповідності із запитом. Рішення поставленої нами задачі було виконано на 💯."
Володимир Жуковський
⭐⭐⭐⭐⭐
""Приємно бачити професіоналів .. і з клієнтами працюють ввічливо і уважно .. якість на першому місці .. молодці рекомендую всім!"
Марина Дідик
⭐⭐⭐⭐⭐
Уже кілька разів зверталися в цю рекламну компанію і можу сказати, що виконують роботу дуже якісно і з нормальним ставленням до клієнтів. Радують адекватні розцінки за їх послуги і наявність добре навченого персоналу. Виконали наші замовлення в термін і так, як ми і хотіли. В принципі, питань немає до вашої роботи, все на совість. Можу рекомендувати.
Олег Бойко
⭐⭐⭐⭐⭐
"Внимательное отношение, советы по делу. Относительно не дорого. Понравилось, что в процессе работы предлагали дельные советы в разработке проекта. Компания не ограничивается печатью баннеров и изготовлением вывесок и другой наружной рекламой. Можно проработать разные стенды, макеты для персонального использования."
LOLA ZA
⭐⭐⭐⭐⭐
Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут