Арт зеркало, вывеска

Арт дзеркальна вивіска з ефектом нескінченності завжди підкреслить вашу унікальність

Арт дзеркало здивує своєю красою і глибиною. Такі вивіски ідеально підійдуть для будь-якого інтер’єру. Їх можна використовувати для декорування приміщення, машин, меблів стін обмежує вас тільки фантазія.

Компанія Мікс-принт на Лівому березі виготовляє зовнішні і внутрішні вивіски зі всіляких матеріалів. Відносно новий вид зовнішньої реклами – це арт дзеркало (арт вивіска). Дивлячись на арт вивіску створюється ефект нескінченності. Усередині вмонтовані дзеркальні поверхні і між ними знаходяться нескінченне відображення елементів. Простір, в якому застосовують такий декор отримує додатковий обсяг і виділяється на тлі інших.

Звернувшись в компанію Мікс-принт ви зможете замовити унікальні арт вивіски з логотипом – це унікальна реклама, яка зробить ваш бренд упізнаваним, спеціальні вивіски для стель або стін, оригінальні арт світильники, стільниці і будь-яка інша меблі.

Друк зовнішньої реклами Київ (Рембаза) біля Дарницького вокзалу. Друк банерів, наклейок, створення лайтбоксів, виробництво рекламних вивісок і т.д. Мікс-принт Київ. Україна.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут