Печать баннеров

Друк банерів в Києві

Візуальна реклама великого формату в жвавих районах міста – 100% інтерес до вашої пропозиції. Банер відрізняється від рекламного щита вздовж вулиць тим, що його можна розмістити в будь-якому місці, починаючи від фасаду будівлі і закінчуючи огорожею споруджуваного об’єкта.

Друк банерів в Києві – одна з найбільш затребуваних послуг, про що свідчать позитивні рекомендації наших постійних замовників і сотні реалізованих проектів.

У «MIX-PRINT» пропонують виготовлення банера в Києві будь-якого розміру на сучасному обладнанні і з використанням якісних матеріалів, які витримують вплив атмосферних проявів і зберігає яскравість фарб протягом довгого часу. Поспішайте замовити банер прямо зараз: з моменту вашого дзвінка до затвердження макету і запуску процесу друку – лічені години, тому ваша реклама почне працювати вже сьогодні! Для вас працює команда професійних дизайнерів, а ціни завжди залишаться найдоступнішими в столиці.

[Kkstarratings]

Так ми робимо банера. Будь-яких розмірів від 10 * 10 сантиметрів до 100 * 100 метрів.

Банери від фірми MIX-PRINT

Загальновідомо, що навіть в епоху розквіту таких засобів масової інформації, як ТБ та Інтернет, банери і раніше не втрачають своєї популярності. Кожен житель України бачить їх щодня по дорозі на роботу або ж просто прогулюючись по вулиці. Ми цього можемо не усвідомлювати, але наша підсвідомість «зчитує» з банерів інформацію, а в потрібний момент видає її «на гора». Саме цим і обумовлена ​​висока популярність даного носія інформації.

Широкоформатний друк
Для просування на ринку свого товару або послуги, донесення до оточуючих якої-небудь важливої ​​інформації потрібно всього лише замовити банер. У Києві великою популярністю користується також послуга друку на банерах поздоровлень дорогим або близьким людям.

Безумовно, якщо мова йде про рекламної інформації, ефективність залежить від цілого ряду чинників:

 • місця його розташування;
 • грамотної розробки макета (він повинен бути креативним, яскравим та інформативним);
  якості друку.

Виготовлення банера

Завдання нашої команди професійних маркетологів, дизайнерів, колористів і технологів – реалізувати будь-які ваші ідеї. Ми запропонуємо найбільш запам’ятовуються і ефективні варіанти оформлення. Оскільки фахівці нашої компанії дуже відповідально ставляться до підбору матеріалів, ви можете бути впевненими, що замовлений на нашій фірмі банер залишиться такою ж яскравим і насиченим і після закінчення тривалого терміну експлуатації. Фарби не вигорить, а сам матеріал збереже свою міцність, уникнувши деформації від впливу негативних факторів навколишнього середовища. Досягається цей результат завдяки використанню високотехнологічного обладнання та витратних матеріалів відмінної якості. В силу високого дозволу нашого обладнання ми можемо надрукувати малюнок будь-якої складності.

Нині практично всі міста, включно з Києвом, рясніють банерами самого різного змісту. У масі своїй вони носять рекламний характер. Але погодьтеся, що будь-який білл-борд крім завдання ознайомлення з рекламною інформацією повинен нести ще й естетичне навантаження і (як мінімум) НЕ спотворювати місто. Саме тому виготовлення макетів і друк рекламних банерів – це досить відповідальне завдання, впоратися з якою можуть тільки професіонали, зокрема фахівці «MIX-PRINT».

Замовити банер в Києві – значить виготовити зовнішню рекламу, тобто виготовити тканинне полотно, яке буде містити інформаційно-рекламний характер.

Ці вироби служать відмінним інструментом реклами зовнішнього застосування, тому виготовлення рекламних банерів в Києві ведеться методом друку широкого формату, так як столиця уособлює собою перспективність розвитку рекламної індустрії всієї країни.

У нинішній час виготовлення банера можна замовити в багатьох компаніях, що займаються подібною діяльністю, так як один з найпоширеніших видів реклами – це зовнішня.

Для виготовлення міцних банерів використовують, які користуються великою популярністю, вінілові плівки, адже вони знамениті своєю еластичністю, що дозволяє нанести на них досить великий асортимент фарб. Завдяки цьому виходить яскрава оригінальна печатка банерів. Ціна такого твору мистецтва буде залежати від його масштабів і кількості використаних матеріалів при індивідуальному замовленні на виготовлення банерів. У Києві та у великих містах України виготовлення такої зовнішньої реклами просто необхідно, адже такі міста оснащені великими центрами, кінотеатрами, стадіонами, які завжди потребують реклами для залучення публіки.

Банерна друк в колі співробітників по виготовленню реклами називається сольвентной. Саме цей вид друку банерів дозволяє за порівняно недорогою вартості отримати надеж

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут