Краща реклама кампанія 2013 року

Виготовлення рекламної поліграфічної продукції

Висока конкуренція на ринку поліграфічних послуг змушує профільні компанії вдосконалювати елементи виробничого процесу, освоювати нові технології розробки дизайну для поліграфії, так і самої друку.

ваша реклама

Інноваційний підхід, висока якість роботи та оперативність – запорука створення успішного та позитивного іміджу замовників рекламної поліграфічної продукції, що сприяє їх розвитку та зміцненню позицій брендів на ринку.

Наші клієнти

Виготовлення вивісок - наша компанія займається виробництвом світлових вивісок, таких як об'ємні світяться букви, зелені хрести на фасад аптеки, логотипи, список товарів і т.д.
Подберіть свій стиль
НАШІ ПОСЛУГИ

Друк рекламної продукції

Найпоширеніші та найефективніші види рекламної поліграфічної продукції: багатосмугові друковані видання – брошура, журнал, каталог.

Що ж таке брошура, журнал чи каталог? Це рекламна поліграфічна продукція, що складається з деякої кількості скріплених між собою сторінок, як правило, формату А4 або А5, в обкладинці, але без твердої палітурки. Видання, що одноразово видається, прийнято називати брошурою, періодично видається — журналом. Обсяг брошури зазвичай не перевищує 48 смуг, журналу – 160.

 

mix-print
Переваги

Чому обирають нас

Витримуємо терміни

Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії.

Безкоштовний замір

Наш фахівець приїде у зручний для вас час і проведе всі виміри.

Яскравий дизайн

Гарний, яскравий та інформативний дизайн дозволить вам привернути увагу потенційних клієнтів до вашої компанії, товару чи послуги.

Доставка

Ми доставимо, розвантажимо і доставимо до місця монтажу.

Швидкий розрахунок

Ви говорите нам розміри і тип матеріали, ми називаємо ціну

Монтаж

Наші майстри проведуть монтаж рекламної продукції акуратно і надійно.

Каталог же є докладним барвистим ситематизованим та чітко структурованим переліком послуг або товарів, що надаються Вашою компанією. Це вже не просто інформаційно-рекламна продукція, вона виконує допоміжні функції щодо ефективного представлення якостей та характеристик товарів. Обсяг каталогів може досягати 200 смуг та більше.

Під час друку брошури, журналу та каталогу велике значення має оригінальний ефектний дизайн та правильна верстка видання, виконані професіоналами високого класу.

Папір для друку брошури, журналу та каталогу може бути різним – матовим або глянцевим, щільністю, наприклад, для каталогу частіше використовується 135-150 г/кв.м в блоці і 200-250 г/кв.м в обкладинці. Можливі різні варіанти палітурки: пружинний, термоклейовий або скріплення скобою.

Торговельне обладнання, обладнання для магазинів Київ
Відгуки
Відгуки

Що про нас кажуть наші клієнти

Всі коментарі публікуються за згодою їх авторів.

"Звернувся вперше із завданням: необхідна вивіска зовнішньої реклами в певних місцях. Макет був розроблений оперативно та запропоновано декілька варіантів на вибір, в чіткій відповідності із запитом. Рішення поставленої нами задачі було виконано на 💯."
Володимир Жуковський
⭐⭐⭐⭐⭐
""Приємно бачити професіоналів .. і з клієнтами працюють ввічливо і уважно .. якість на першому місці .. молодці рекомендую всім!"
Марина Дідик
⭐⭐⭐⭐⭐
Уже кілька разів зверталися в цю рекламну компанію і можу сказати, що виконують роботу дуже якісно і з нормальним ставленням до клієнтів. Радують адекватні розцінки за їх послуги і наявність добре навченого персоналу. Виконали наші замовлення в термін і так, як ми і хотіли. В принципі, питань немає до вашої роботи, все на совість. Можу рекомендувати.
Олег Бойко
⭐⭐⭐⭐⭐
"Внимательное отношение, советы по делу. Относительно не дорого. Понравилось, что в процессе работы предлагали дельные советы в разработке проекта. Компания не ограничивается печатью баннеров и изготовлением вывесок и другой наружной рекламой. Можно проработать разные стенды, макеты для персонального использования."
LOLA ZA
⭐⭐⭐⭐⭐
Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут