Люверси для банерів. Що таке люверси для банера

Люверси – це спеціальне залізне пристосування, за допомогою якого робиться наскрізна укріплена дірка в банері. Люверси представляють собою два залізних кільця, які встановлюються з двох сторін на банері. Установка люверсів гарантує надійне кріплення банера в потрібному місці, тому в більшості випадків замовники оформляють замовлення на виготовлення банерів з люверсами.

Люверси для банерів. Що таке люверси для банера
Люверси для банерів. Що таке люверси для банера

Друк банерів – дуже затребувана послуга, адже зовнішня реклама є дуже ефективною, тому практично кожна компанія і приватний підприємець замовляли хоча б один раз друк банерів для різних цілей. Оформивши замовлення на друк банера, замовнику пропонується ряд післядрукарських робіт, серед яких – установка люверсів, але більшість замовників не мають поняття, що таке люверси для банерів.

Стандартний розмір люверсов 10 мм в діаметрі, але так само можна встановити люверси великим діаметром – 12 мм, у кожного замовника свої вимоги до виконання замовлення. Люверси можна встановити без підкоміра країв, без підкоміра країв з підкладкою під люверси або з підворіть країв, в даному випадку банер ставати міцніше на розрив, але подворот країв застосовується в основному для банерів великих і середніх розмірів.

Установку люверсов можна здійснити кількома способами: по периметру, по мітках в макеті, тільки зверху, тільки знизу, по кутах, по кутах і середині, зліва і справа, вибір залежить від розміру баннера і від місця, де буде кріпитися банер. Так само при установці люверсов можна відрегулювати відстань між люверсами: стандартний крок – це 300 мм, так само можна зробити 100 мм, 150 мм, 200 мм, 250 мм, 350 мм, 400 мм, 450 мм і 500 мм. У більшості випадків люверси встановлюються зі стандартним кроком 300 мм, але за бажанням і вимогу замовника яку можна зробити будь-яким з можливих варіантів.

Ще одним способом кріплення банерів є кріплення на трубу, для цього здійснюється спайка країв банера під трубу. Так само спайка під трубу здійснюється для обважнення банера, наприклад, якщо банер прикріпити за допомогою люверсів і троса до стелі, то щоб він не коливався від вітру, можна його погіршити, всунув вниз банера трубу.

Виробник реклами «MIX-Print» здійснює виготовлення банерів в Києві для рекламних, декоративних, інформаційних та інших цілей. У нас великий вибір матеріалів (ламінований банер, литий банер, банерна сітка та інші) і великий вибір якості для друку (від 360 dpi до 1440 dpi +). Телефонуйте прямо зараз 📲 +38 (096) 890-09-60 та замовляйте друк банерів в Києві.

Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут