Краща реклама кампанія 2013 року

Виготовлення рекламних вивісок

Створення вивіски — одна з ключових завдань величезної кількості видів бізнесу. У будь-якому випадку, це завдання величезної важливості, оскільки завдяки вивісці бутик, заклад, або офіс почнуть помічати перехожі і, в залежності від якості виконання вивіски, прийматимуть рішення про те, чи варто певний продукт або послуга їх уваги.

ваша реклама

Якщо Ви хочете замовити лайтбокс в Києві, звертайтеся в нашу компанію - ми зможемо запропонувати вам оптимальний варіант лайтбоксу за доступною ціною.

Наші клієнти

Виготовлення вивісок - наша компанія займається виробництвом світлових вивісок, таких як об'ємні світяться букви, зелені хрести на фасад аптеки, логотипи, список товарів і т.д.
Подберіть свій стиль
НАШІ ПОСЛУГИ

Виробництво вивісок

Перш, ніж замовити вивіску, варто врахувати величезну кількість аспектів, що безпосередньо впливають на майбутній успіх ведення бізнесу. варто визначитися, в першу чергу, з дизайном вивіски, який буде відповідати іміджу і колірній гамі компанії. Цей процес також тісно пов’язаний з обмірковуванням розмірів, виду, розташування, внутрішнього наповнення вивіски. в такій відповідальній справі краще проконсультуватися з професіоналами компанії MixPrint, які допоможуть правильно спланувати всі стадії виробництва вивіски, від початкової ідеї до монтажу.

mix-print
Переваги

Чому обирають нас

Витримуємо терміни

Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії.

Безкоштовний замір

Наш фахівець приїде у зручний для вас час і проведе всі виміри.

Яскравий дизайн

Гарний, яскравий та інформативний дизайн дозволить вам привернути увагу потенційних клієнтів до вашої компанії, товару чи послуги.

Доставка

Ми доставимо, розвантажимо і доставимо до місця монтажу.

Швидкий розрахунок

Ви говорите нам розміри і тип матеріали, ми називаємо ціну

Монтаж

Наші майстри проведуть монтаж рекламної продукції акуратно і надійно.

Види вивісок

По виду вивіски можна класифікувати, використовуючи різні категорії. Наприклад, дві основні групи становлять не світлові і світлові. 

Вивіска може виготовлятися у вигляді щита, короба, панелі або банера. Нижче наведені основні типи вивісок, найбільш часто використовуваних при монтажі для магазинів, громадських установ, державних органів, кафе і ресторанів, готелів, сервісних центрів, торгово-розважальних комплексів, і інших організацій.
 • світлові;
 • несвітлові;
 • інтер’єрні;
 • фасадні;
 • об’ємні;
 • торцеві;
 • комбіновані.
Торговельне обладнання, обладнання для магазинів Київ

Світлові вивіски також можна розділити на кілька категорій за типом підсвічування. Вони бувають світлодіодні, неонові, люмінесцентні. Неонове підсвічування також може мати форму неонових об’ємних літер або контражурной підсвічування, при якій джерело світла розташовується за поверхнею вивіски, висвітлюючи частина фасаду за нею. У свою чергу, у світлодіодним конструкції існує можливість створити цікавий ефект біжучого рядка і інший анімації, багатобарвних і переливаються різними відтінками букв.

Відгуки
Відгуки

Що про нас кажуть наші клієнти

Всі коментарі публікуються за згодою їх авторів.

"Звернувся вперше із завданням: необхідна вивіска зовнішньої реклами в певних місцях. Макет був розроблений оперативно та запропоновано декілька варіантів на вибір, в чіткій відповідності із запитом. Рішення поставленої нами задачі було виконано на 💯."
Володимир Жуковський
⭐⭐⭐⭐⭐
""Приємно бачити професіоналів .. і з клієнтами працюють ввічливо і уважно .. якість на першому місці .. молодці рекомендую всім!"
Марина Дідик
⭐⭐⭐⭐⭐
Уже кілька разів зверталися в цю рекламну компанію і можу сказати, що виконують роботу дуже якісно і з нормальним ставленням до клієнтів. Радують адекватні розцінки за їх послуги і наявність добре навченого персоналу. Виконали наші замовлення в термін і так, як ми і хотіли. В принципі, питань немає до вашої роботи, все на совість. Можу рекомендувати.
Олег Бойко
⭐⭐⭐⭐⭐
"Внимательное отношение, советы по делу. Относительно не дорого. Понравилось, что в процессе работы предлагали дельные советы в разработке проекта. Компания не ограничивается печатью баннеров и изготовлением вывесок и другой наружной рекламой. Можно проработать разные стенды, макеты для персонального использования."
LOLA ZA
⭐⭐⭐⭐⭐
Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут