POS-матеріали. Розміщення POS-матеріалів Київ

Трохи про POS-матеріали

Для того щоб розробити грамотну стратегію просування бренду, важливо розібратися, що таке POS-матеріали. Сама абревіатура POS розшифровується як «Point of Sales», що перекладається як «місце продажів». До POS-матеріалів можна віднести будь-який вид рекламної продукції, розташований безпосередньо в магазині.

 

Основним призначенням POS-матеріалів є привернення уваги до певного товару і стимулювання продажів. Цей інструмент реклами є виробом, яке потрапляє в поле зору потенційного покупця всього на кілька секунд. Оригінальний дизайн, яскраве оформлення, правильне розміщення в магазині і грамотна подача інформації сприяють максимальному залученню цільової аудиторії і спонукають до здійснення покупки.

POS-матеріали – один з найбільш ефективних інструментів зовнішньої і внутрішньої реклами, що дозволяє зробити помітним будь-який бренд і суттєво підвищити продажі.

Види POS-матеріалів

Дослідження показали: для того щоб привернути увагу покупців до потрібного товару, необхідно використовувати не менше двох різновидів рекламних виробів. Перш ніж вибрати способи просування бренду, необхідно розібратися, що відноситься до POS-матеріалами.

Основні види найбільш часто використовуваних POS-матеріалів
Воблер – найбільш часто зустрічається в магазинах вид рекламних матеріалів. Воблер є щільне підставу з нанесеним слоганом або логотипом бренду, прикріплене до гнучкої прозорою ніжці. Розміщений на вертикальній поверхні, воблер коливається від руху повітря, привертаючи увагу покупців.
Шелфтокери – смуга картону довільного виду, що відокремлюють товар конкретного бренду від інших аналогів на торговій полиці. Шелфтокер може не тільки утримувати рекламну інформацію, а й мати спеціальні відсіки для цінників.
Некхенгер – невеликого розміру бірка, що розміщується на шийку пляшок, що містить рекламу і коротку інформацію про товар.
Банер – довільного розміру відрізок матеріалу (тканинного, вінілового, синтетичного) з нанесеним на поверхню рекламним слоганом і зображенням певного товару, що розміщується всередині магазину або на вході.
Гірлянда – кілька прапорців з рекламою, з’єднані мотузкою або тасьмою. Гірлянда може бути різного розміру і форми.
Мобайл – підвісне зображення рекламованого товару. Мобайли можуть бути як плоскими, так і об’ємними або складовими.
Шоу-бокс – картонна коробка, межі якої містять рекламну інформацію. На корпусі шоу-боксу можуть розміщуватися спеціальні відсіки з вкладеними роздатковими листівками, що містять інформацію про просувається товар.
Штендер – досить популярний вид POS-матеріалу, що розміщується, як правило, на вході в магазин або трохи віддалік. Штендер являє собою міцну розсувну конструкцію, що інформує покупця про наявність у супермаркеті рекламованого товару.
Цінники – основний вид POS-матеріалів в магазині, повідомляє покупцям ціну товару. Барвистий привабливий цінник значно збільшує шанси на продаж продукції, що просувається.
Лайтбокс – яскравий рекламний плакат, розміщений в спеціальний короб з внутрішнім підсвічуванням. Лайтбокси можуть бути підвішені на стіну або стелю, а також встановлені на підлогу.
Муляж – рекламна копія товару, який просувають, виконана в натуральну величину або в збільшеному розмірі.
Електронні рекламні засоби – окрема категорія POS-матеріалів, що відповідає за трансляцію рекламних роликів (телевізори, радіо, мультимедійні термінали).

Виготовлення листівок, банерів та інших видів рекламних матеріалів, а також їх правильне розміщення стимулює процес продажів і значно збільшує прибуток.

Використання POS-матеріалів

Ефективність POS-матеріалів пояснюється тим, що вони впливають на покупця безпосередньо в магазині. При наявності рекламної інформації в торговому залі, людина має можливість відразу ж придбати запропонований продукт. Завдяки скороченню часу на роздуми про необхідність придбання даного товару, шанси на здійснення покупки значно збільшуються.

Для того щоб використання POS-матеріалів працювало на просування бренду, необхідно дотримуватися кількох правил при їх створенні:

розміщення на POS-матеріалах не тільки текстової інформації, але і яскравих картинок приверне максимум уваги покупців;
реклама повинна бути ємною, простий для розуміння, що запам’ятовується і містить заклик до здійснення покупки.
розміщена на POS-матеріалах інформація, картинки і фото повинні викликати виключно позитивну реакцію у покупців.
найбільш ефективним є комплексний підхід до просування марення, тобто поєднання декількох видів POS-матеріалів, розташованих в різних зонах магазину.

Розміщення POS-матеріалів

Грамотне розміщення POS-матеріалів в гіпермаркеті або магазині – запорука максимального впливу на потенційного покупця. Чим більше рекламних носіїв розташоване в торговому залі, тим більше уваги приверне запропонований продукт.

Щоб прорекламувати товар найкращим способом, всі використовувані види POS-матеріалів повинні бути розділені на блоки:

Зовнішній блок включає в себе вироби, розташовані перед входом в торговий комплекс: штендери, вуличні банери, муляжі, вивіски зі світлодіодним оформленням.
Блок, розташований в зоні проходу – це сукупність виробів, розташованих в коридорах і інших місцях пересування покупців. Основними видами таких POS-матеріалів є стійки з рекламними та інформаційними проспектами, а також ряд електронних рекламних засобів.
Блок, розташований в зоні продажів, – найбільш ефективний спосіб просування бренду, що представляє собою сукупність матеріалів і устаткування в торговому залі магазину. До таких виробів відносяться: цінники, воблери, некхенгери, лайтбокси, шелфтокери і інші рекламні засоби.

Розробка POS-матеріалів вимагає відповідального, професійного підходу. Друкарня «Контекст Поліграфія» пропонує послуги з розробки та виготовлення будь-яких видів рекламних виробів з картинками, логотипом та інформацією замовника. Команда наших фахівців в найкоротші терміни організує виготовлення банерів, буклетів та інших видів POS-матеріалів з урахуванням всіх побажань клієнта.

До ваших послуг!

Зателефонуйте прямо зараз: +38 (096) 890-09-60
або напишіть: mail@www.mix-print.com.ua

Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут