Краща реклама кампанія 2013 року

Виготовлення зовнішньої реклами

Послуги з виготовлення зовнішньої реклами надаються компаніям або приватним особам, які виступають на ринку реклами як рекламодавці.

 

ваша реклама

Рекламні послуги створюються на основі матеріального та нематеріального виробництва.

Наші клієнти

Виготовлення вивісок - наша компанія займається виробництвом світлових вивісок, таких як об'ємні світяться букви, зелені хрести на фасад аптеки, логотипи, список товарів і т.д.
Подберіть свій стиль
НАШІ ПОСЛУГИ

Виготовлення рекламної продукції Київ

Рекламно-інформаційні послуги призначені для юридичних та приватних осіб. Рекламно-інформаційні матеріали сповіщають людей про всі можливості купівлі товару чи отримання послуги.

mix-print
Переваги

Чому обирають нас

Витримуємо терміни

Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії.

Безкоштовний замір

Наш фахівець приїде у зручний для вас час і проведе всі виміри.

Яскравий дизайн

Гарний, яскравий та інформативний дизайн дозволить вам привернути увагу потенційних клієнтів до вашої компанії, товару чи послуги.

Доставка

Ми доставимо, розвантажимо і доставимо до місця монтажу.

Швидкий розрахунок

Ви говорите нам розміри і тип матеріали, ми називаємо ціну

Монтаж

Наші майстри проведуть монтаж рекламної продукції акуратно і надійно.

Рекламно-інформаційні послуги

Рекламно-інформаційні послуги призначені для юридичних та приватних осіб. Рекламно-інформаційні матеріали сповіщають людей про всі можливості купівлі товару чи отримання послуги. До рекламно-інформаційних послуг відносять друковані вироби: каталог-книга зі списком усієї продукції чи послуг, які надає організація; буклет включає фотографії та опис товару або послуги; флаєр – це основний із швидких способів масової реклами, є листівкою з головною інформацією; плакат, на якому з одного боку друкується рекламний слоган, фотографії, маленький опис продукції; проспект менше каталогу, але містить у собі повні характеристики товарів та послуг; календарі, щоденники, плакати є подарунковими виробами. Рекламно-інформаційні послуги дозволяють заощадити час і водночас ефективно прорекламувати задану продукцію. Рекламно-поліграфічні послуги Рекламно-поліграфічні послуги включають створення макета, розробку та випуск продукції. Рекламно-поліграфічні матеріали можуть бути подані у вигляді: візитної картки. Вона інформує та рекламує
Торговельне обладнання, обладнання для магазинів Київ

Навіть якщо Ви виберете найдорожчий лайтбокс з асортименту, він окупиться в найкоротші терміни завдяки низькому рівню споживання електрики і залученню великої кількості нових клієнтів.

Ми пропонуємо Вашій увазі

Який би тип лайтбоксу ви не вибрали, будьте впевнені в його високій якості! Для вас працюють кращі фахівці, які використовують сучасні якісні матеріали.

Види лайтбоксів

Відгуки
Відгуки

Що про нас кажуть наші клієнти

Всі коментарі публікуються за згодою їх авторів.

"Звернувся вперше із завданням: необхідна вивіска зовнішньої реклами в певних місцях. Макет був розроблений оперативно та запропоновано декілька варіантів на вибір, в чіткій відповідності із запитом. Рішення поставленої нами задачі було виконано на 💯."
Володимир Жуковський
⭐⭐⭐⭐⭐
""Приємно бачити професіоналів .. і з клієнтами працюють ввічливо і уважно .. якість на першому місці .. молодці рекомендую всім!"
Марина Дідик
⭐⭐⭐⭐⭐
Уже кілька разів зверталися в цю рекламну компанію і можу сказати, що виконують роботу дуже якісно і з нормальним ставленням до клієнтів. Радують адекватні розцінки за їх послуги і наявність добре навченого персоналу. Виконали наші замовлення в термін і так, як ми і хотіли. В принципі, питань немає до вашої роботи, все на совість. Можу рекомендувати.
Олег Бойко
⭐⭐⭐⭐⭐
"Внимательное отношение, советы по делу. Относительно не дорого. Понравилось, что в процессе работы предлагали дельные советы в разработке проекта. Компания не ограничивается печатью баннеров и изготовлением вывесок и другой наружной рекламой. Можно проработать разные стенды, макеты для персонального использования."
LOLA ZA
⭐⭐⭐⭐⭐
Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут