Краща реклама кампанія 2013 року

Друк банерів

Друк банерів на сьогоднішній день є найпоширенішою послугою широкоформатного друку для зовнішньої і indoor реклами. У магазинах і торгових центрах, на виставках і конференціях, виїзних і спортивних заходах банер – недорогий, але незамінний носій, яка формує впізнаваність бренду компанії в режимі 24 * 7.

ваша реклама

Ми виконуємо роботи "під ключ" від розробки макета до монтажу

 1. Підготовка до друку. Будь-яка друк в друкарні проводиться на підставі макета. Технічні вимоги до макетів для широкоформатного друку вказані тут. Якщо у вас немає макета або в нього потрібно внести зміни, ви можете замовити додаткову послугу по розробці макета в нашій друкарні.
 2. Друк. Після розробки або перевірки макета на відповідність технічним вимогам в залежності від обраного матеріалу і технології друку проводиться сольвентний друк (для якості в 1200 dpi)  банера.
 3. Післядрукова обробка. За замовчуванням ми ріжемо видрукуваний банер в розмір. Додатково ми робимо всі види постпечатной обробки – проклейка, зварювання банерів, установка люверсів і т.д.
 4. Монтаж. Монтаж банерів проводиться професійними монтажниками і промисловими альпіністами.

Наші клієнти

Подберіть свій стиль
НАШІ ПОСЛУГИ

Друк банерів Київ

Сучасний рекламний бізнес надає масу послуг споживачеві. Одна з найпопулярніших – широкоформатний друк на банерах, недорога і багатофункціональна. Виготовлення рекламних банерів дозволяє використовувати їх:

 • на стінах будинків;
 • для організації виставок;
 • в якості вивісок;
 • на спеціальних конструкція типу «павук», «ролап» та інших
 • для прикраси магазинних вітрин;
  на весіллях, ювілеях і інших урочистостях.
 • У бюро поліграфії і дизайну Mix-print ви знайдете найрізномані ітніші послуги по виробництву рекламних матеріалів.

У нас – одні з найнижчих по Києву цін на виготовлення рекламних банерів.

mix-print
Переваги

Чому обирають нас

Витримуємо терміни

Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії.

Безкоштовний замір

Наш фахівець приїде у зручний для вас час і проведе всі виміри.

Яскравий дизайн

Гарний, яскравий та інформативний дизайн дозволить вам привернути увагу потенційних клієнтів до вашої компанії, товару чи послуги.

Доставка

Ми доставимо, розвантажимо і доставимо до місця монтажу.

Швидкий розрахунок

Ви говорите нам розміри і тип матеріали, ми називаємо ціну

Монтаж

Наші майстри проведуть монтаж рекламної продукції акуратно і надійно.

Лише якісні матеріали

Барвисті і чіткі зображення великого формату можуть вийти тільки при дотриманні деяких умов:

 • гарне обладнання;
 • cочние і довговічні чорнила;
 • якісні матеріали;
 • фахівці з руками з потрібного місця.

 

Широкоформатная печать реклама

Одним з найкращих матеріалів на сьогоднішній день є банерна тканина – вінілове (ПВХ) полотно, армоване поліестеровими нитками. Лита банерна тканина більш міцна і довговічна, зазвичай застосовується для друку великих полотен для вулиці. Ламінована банерна тканина не така міцна, як правило, використовується для внутрішнього оформлення або для разових акцій поза приміщеннями. Друк на банерну тканину проводиться за допомогою зносостійких сольвентних чорнил.

Пряма співпраця з закордонними постачальниками матеріалів гарантує шикарне зображення, довгий термін служби і, як наслідок, успішну роботу вашої реклами.

 


Широкоформатний друк – це ідеальне рішення для зовнішньої і внутрішньої реклами. Найчастіше для неї використовується метод сольвентной і екосольвентний друку на банерній тканині. Але щоб реклама була не тільки красива, але і довговічна, банер потрібно виконувати за суворими технологіями і з використанням сучасних матеріалів.

Оклейка рекламой

Ми пропонуємо Вашій увазі

Який би тип лайтбоксу ви не вибрали, будьте впевнені в його високій якості! Для вас працюють кращі фахівці, які використовують сучасні якісні матеріали.

Види лайтбоксів

Відгуки
Відгуки

Що про нас кажуть наші клієнти

Всі коментарі публікуються за згодою їх авторів.

"Звернувся вперше із завданням: необхідна вивіска зовнішньої реклами в певних місцях. Макет був розроблений оперативно та запропоновано декілька варіантів на вибір, в чіткій відповідності із запитом. Рішення поставленої нами задачі було виконано на 💯."
Володимир Жуковський
⭐⭐⭐⭐⭐
""Приємно бачити професіоналів .. і з клієнтами працюють ввічливо і уважно .. якість на першому місці .. молодці рекомендую всім!"
Марина Дідик
⭐⭐⭐⭐⭐
Уже кілька разів зверталися в цю рекламну компанію і можу сказати, що виконують роботу дуже якісно і з нормальним ставленням до клієнтів. Радують адекватні розцінки за їх послуги і наявність добре навченого персоналу. Виконали наші замовлення в термін і так, як ми і хотіли. В принципі, питань немає до вашої роботи, все на совість. Можу рекомендувати.
Олег Бойко
⭐⭐⭐⭐⭐
"Внимательное отношение, советы по делу. Относительно не дорого. Понравилось, что в процессе работы предлагали дельные советы в разработке проекта. Компания не ограничивается печатью баннеров и изготовлением вывесок и другой наружной рекламой. Можно проработать разные стенды, макеты для персонального использования."
LOLA ZA
⭐⭐⭐⭐⭐
Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут