Торговельне обладнання, обладнання для магазинів Київ

Торгівельне обладнання

Створення вивіски – одна з ключових завдань величезної кількості видів бізнесу. У будь-якому випадку, це завдання величезної важливості, оскільки завдяки вивісці бутик, заклад, або офіс почнуть помічати перехожі і, в залежності від якості виконання вивіски, прийматимуть рішення про те, чи варто певний продукт або послуга їх уваги.

Девушка с гарнитурой

Перш, ніж замовити вивіску, варто врахувати величезну кількість аспектів, що безпосередньо впливають на майбутній успіх ведення бізнесу. варто визначитися, в першу чергу, з дизайном вивіски, який буде відповідати іміджу і колірній гамі компанії. Цей процес також тісно пов’язаний з обмірковуванням розмірів, виду, розташування, внутрішнього наповнення вивіски. в такій відповідальній справі краще проконсультуватися з професіоналами компанії MixPrint, які допоможуть правильно спланувати всі стадії виробництва вивіски, від початкової ідеї до монтажу. По виду вивіски можна класифікувати, використовуючи різні категорії. Наприклад, дві основні групи становлять не світлові і світлові. Вивіска може виготовлятися у вигляді щита, короба, панелі або банера. Нижче наведені основні типи вивісок, найбільш часто використовуваних при монтажі для магазинів, громадських установ, державних органів, кафе і ресторанів, готелів, сервісних центрів, торгово-розважальних комплексів, і інших організацій.

 • світлові;
 • несвітлові;
 • інтер’єрні;
 • фасадні;
 • об’ємні;
 • торцеві;
 • комбіновані.

Світлові вивіски також можна розділити на кілька категорій за типом підсвічування. Вони бувають світлодіодні, неонові, люмінесцентні. Неонове підсвічування також може мати форму неонових об’ємних літер або контражурной підсвічування, при якій джерело світла розташовується за поверхнею вивіски, висвітлюючи частина фасаду за нею. У свою чергу, у світлодіодним конструкції існує можливість створити цікавий ефект біжучого рядка і інший анімації, багатобарвних і переливаються різними відтінками букв.

Приклад банера

РЕКЛАМА

Пример лайтбокса

При оформленні фасадної частини біля входу в будівлю, часто використовують конструкцію під назвою фриз. Вона виглядає як горизонтальна довга панель з назвою або логотипом організації, основною інформацією на ній. Фризи також бувають світловими і не світловими, плоскими і об’ємними. Нерідко їх також застосовують для оформлення бутиків, місць громадського харчування, кінотеатрів, банків, туристичних агентств в торгових центрах.

Зовнішня реклама від MixPrint

 

Завдяки тому, що панель займає більше простору, вона привертає набагато більше уваги, ніж звичайна вивіска. Крім візуального якоря, така вивіска також володіє і іншими важливими функціями. Наприклад, виділяє вас з низки конкурентів. Важливо підібрати дизайнерське рішення таким чином, щоб воно було досить яскравим і незабутнім, але не настільки помітним, щоб дратувати випадкового глядача. Завдяки вдало підібраною вивісці, ваше місце розташування також легше буде знайти майбутнім клієнтам. Адже навряд чи у людини створиться позитивне враження про компанії, на пошуки якої доведеться приділити значну кількість часу і нервів.
.

Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут