Штендери, виносна реклама

Штендери, виносна реклама

Штендер представляет собою конструкцію з металу довільної форми з полем для размещения реклами з пвх або оцінкованої бляхи. Реклама, якові можна переміщаті на певної рекламної площади по праву є найбільш ефективного.

У зовнішній рекламі застосовують одне і двосторонні штендери, можуть бути в формі розкладачки, щита з нижньою опорою, що є найпростішим і доступним видом зовнішньої реклами. Будь-то кафе, магазинчик або дитячий центр – у всіх випадках штендери спрацюють на сто відсотків в залученні потенційних клієнтів.

Зображення на основу переносять шляхом нанесення плівки або широкоформатного друку на самоклеючій плівці. Штендер такий популярний завдяки своїй мобільності, адже його можна перемістити в будь-який найбільш людне місце для залучення більшої кількості покупців. Поле для розміщення реклами відмінно впорається з інформаційною функцією і вміщатиме в собі весь необхідний мінімум матеріалу для того щоб розкрити суть послуги або товару і зацікавити потенційних покупців. Від форми щита і його інформаційного наповнення, а також дизайну безпосередньо залежить наскільки реклама буде ефективною.

Переваги використання штендера для зовнішньої реклами:

  • Мобільність;
  • Швидкість і простота виготовлення;
  • Ефективність;
  • Доступна ціна;
  • Простота заміни зображення на штендер при необхідності.

Звернувшись в компанію Мікс-принт в Дарницькому районі ви можете замовити штендери для написання крейдою, зі змінною інформацією або промо-сендвічі.

Posted on: 23.06.2019Иван

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Ваше имя (обязательно)

Ваш номер телефона (обязательно)

Вопрос

×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

Ваше имя (обязательно)

Ваш email (обязательно)

Размеры (высота - длина):

Прикрепить файл:

×
Позвонить
Маршрут