Краща реклама кампанія 2013 року

Вифарбовування

Вифарбовування, зразки продукції – це POS-матеріали, здатні надати покупцеві продукцію, з найбільш вигідною для виробника боку.

ваша реклама

До нас звертаються виробники різноманітної продукції для виготовлення каталогів із зразками матеріалів, пофарбували, зразків продукції. Ми друкуємо каталоги, планшети, стенди, папки. Головною перевагою POS зі зразками є можливість показати живцем і дати покупцеві можливість доторкнутися продукт.

Наші клієнти

Вифарбовування - зразки-викрасок на дереві і пластиці
Подберіть свій стиль
НАШІ ПОСЛУГИ

Вифарбовування

Лакофарбова продукція наноситься рівномірно в 2-3 шари. Покриття максимально точно відображає реальну фактуру продукції. Після розпилу з торців на плашки видна структура дерева. Виготовлена ​​викраски кріпиться на підкладку за допомогою спеціального клею. Для підкладки використовується каширований картон 2-3 мм, композитний лист alubond або пластик.

mix-print
Переваги

Чому обирають нас

Витримуємо терміни

Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії.

Безкоштовний замір

Наш фахівець приїде у зручний для вас час і проведе всі виміри.

Яскравий дизайн

Гарний, яскравий та інформативний дизайн дозволить вам привернути увагу потенційних клієнтів до вашої компанії, товару чи послуги.

Доставка

Ми доставимо, розвантажимо і доставимо до місця монтажу.

Швидкий розрахунок

Ви говорите нам розміри і тип матеріали, ми називаємо ціну

Монтаж

Наші майстри проведуть монтаж рекламної продукції акуратно і надійно.

Вифарбовування фарб і лакофарбових матеріалів

Все частіше сучасні виробники лакофарбових матеріалів використовують натуральні вифарбовування, здатні найбільш точно передати колір, відтінок, блиск, матовість і ін. Характеристики лакофарбової продукції.

Ми співпрацюємо з багатьма виробниками лакофарбових матеріалів і знаємо всі тонкощі з виготовлення викрасок. Вифарбовування, служать певною гарантією якості продукції виробника і зразком для споживача, які допомагають уникати розбіжностей між продавцем і покупцем.

 

Покриття максимально точно відображає реальну фактуру продукції. Після розпилу з торців на плашки видна структура дерева. Виготовлена ​​викраски кріпиться на підкладку за допомогою спеціального клею. Для підкладки використовується каширований картон 2-3 мм, композитний лист alubond або пластик.

Вифарбовування, зразки продукції - це POS-матеріали, здатні надати покупцеві продукцію, з найбільш вигідною для виробника боку.

Для продовження терміну служби і перекази вифарбовування красивого виду використовуються куточки і люверси. Плашки (сосна, бук, дуб і ін. Породи дерева) застосовуються відповідно до вимог замовника. Так само можливе виготовлення зразків всіляких просочень, герметиків, штукатурок. У деяких випадках для зручності показу зразків ми виготовляємо каталоги зі зразками продукції Вашої компанії.

Стенди

До нас звертаються виробники різноманітної продукції для виготовлення каталогів із зразками матеріалів, пофарбували, зразків продукції. Ми друкуємо каталоги, планшети, стенди, папки. Головною перевагою POS зі зразками є можливість показати живцем і дати покупцеві можливість доторкнутися продукт.

Ми виготовляємо планшети зі зразками будь серійної продукції:

Відгуки
Відгуки

Що про нас кажуть наші клієнти

Всі коментарі публікуються за згодою їх авторів.

"Звернувся вперше із завданням: необхідна вивіска зовнішньої реклами в певних місцях. Макет був розроблений оперативно та запропоновано декілька варіантів на вибір, в чіткій відповідності із запитом. Рішення поставленої нами задачі було виконано на 💯."
Володимир Жуковський
⭐⭐⭐⭐⭐
""Приємно бачити професіоналів .. і з клієнтами працюють ввічливо і уважно .. якість на першому місці .. молодці рекомендую всім!"
Марина Дідик
⭐⭐⭐⭐⭐
Уже кілька разів зверталися в цю рекламну компанію і можу сказати, що виконують роботу дуже якісно і з нормальним ставленням до клієнтів. Радують адекватні розцінки за їх послуги і наявність добре навченого персоналу. Виконали наші замовлення в термін і так, як ми і хотіли. В принципі, питань немає до вашої роботи, все на совість. Можу рекомендувати.
Олег Бойко
⭐⭐⭐⭐⭐
"Внимательное отношение, советы по делу. Относительно не дорого. Понравилось, что в процессе работы предлагали дельные советы в разработке проекта. Компания не ограничивается печатью баннеров и изготовлением вывесок и другой наружной рекламой. Можно проработать разные стенды, макеты для персонального использования."
LOLA ZA
⭐⭐⭐⭐⭐
Задать вопрос

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш номер телефона (обязательно)

  Вопрос

  ×
  Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

   Ваше имя (обязательно)

   Ваш email (обязательно)

   Размеры (высота - длина):

   Прикрепить файл:

   ×
   Позвонить
   Маршрут