Краща реклама кампанія 2013 року

Зовнішня реклама

Компанія «MixPrint» пропонує виробництво зовнішньої реклами – різноманітних рекламних конструкцій, органічно вписуються в панораму міста. Кожен дизайн-макет враховує специфіку району установки, його архітектурний стиль, інтенсивність руху, рівень видимості і освітлення, ступінь озеленення. Будь-рекламний об’єкт, виготовлений за індивідуальними мірками, виділяється на загальному тлі, привертаючи до себе максимальну увагу аудиторії. Реклама, розміщена на оригінальній конструкції, завжди працює набагато ефективніше. Компанія «MixPrint» здійснює виробництво зовнішньої реклами наступних видів:

ваша реклама

Ефективне формування фірмового стилю!Компанія «MixPrint»: об’ємна, неонова зовнішня та інтер’єрна реклама, реклама на автотранспорті, виготовлення табличок, лайтбокси, широкоформатний друк в Києві

Наші клієнти

Виготовлення вивісок - наша компанія займається виробництвом світлових вивісок, таких як об'ємні світяться букви, зелені хрести на фасад аптеки, логотипи, список товарів і т.д.
Подберіть свій стиль
НАШІ ПОСЛУГИ

Ефективне формування фірмового стилю!

Сучасний міський стиль неможливий без яскравих неонових вогнів і оригінальною ілюмінації, які висвітлюють вулиці і проспекти. Відмінним засобом досягнення такого ефекту є зовнішня реклама, яка є не тільки джерелом інформації, але і справжньою окрасою великих і малих населених пунктів.

mix-print
Переваги

Чому обирають нас

Витримуємо терміни

Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії.

Безкоштовний замір

Наш фахівець приїде у зручний для вас час і проведе всі виміри.

Яскравий дизайн

Гарний, яскравий та інформативний дизайн дозволить вам привернути увагу потенційних клієнтів до вашої компанії, товару чи послуги.

Доставка

Ми доставимо, розвантажимо і доставимо до місця монтажу.

Швидкий розрахунок

Ви говорите нам розміри і тип матеріали, ми називаємо ціну

Монтаж

Наші майстри проведуть монтаж рекламної продукції акуратно і надійно.

Вивіски

Можуть бути виконані в усьому можливому різноманітності, як лайтбокси, вивіски, світлові букви, таблички, банери. Згідно з вимогами законодавства, що стосується розміщення та виготовлення зовнішньої реклами, таблички із зазначенням назви компанії і режиму роботи неодмінно повинні бути при вході. Зроблені яскраво і помітно, вони можуть виконувати кілька функцій – надавати інформацію та привертати увагу.

Світлові короби

Завдяки доступній ціні, цей вид конструкцій найчастіше використовується для красивого оформлення назви підприємства і створення презентабельного вигляду. Їх успішно застосовують торговельні підприємства, салони, медичні центри.

Світлові об’ємні букви

Дорожчий але і привабливий вигляд реклами. Створені умілими майстрами, вони стають окрасою будівлі. Відмінною особливістю такого виробництва зовнішньої реклами є можливість окремого кріплення кожного елемента, що дозволяє їх розміщувати над входом, на стінах або по периметру даху. В межах садового кільця бажано використовувати тільки такий вид вивісок.

Фасади

Використовувані компанією «MixPrint» при виготовленні зовнішньої реклами сучасні композитні матеріали дозволяють за допомогою оригінального дизайну видозмінювати зовнішній вигляд будівель. Всілякі архітектурні та колірні рішення, малюнки, нанесені за допомогою широкоформатного друку на будівельну сітку, банерну тканину, дивують і запам’ятовуються проходять і проїжджають повз людям.

Пілони, стели

Встановлені при вході або на видаленні від будівлі, є ефективним рекламним інструментом, що привертає увагу і викликає бажання увійти. Підкреслюють індивідуальний стиль об’єкта і підсилюють його запам’ятовуваність, ще на шляху до нього.

Інформаційні щити, стенди

Зазвичай розташовуються в місцях з високою прохідністю людей і використовуються для розміщення інформації соціальної спрямованості, афіш. Нами здійснюється виготовлення зовнішньої реклами та інформації у вигляді стаціонарних конструкцій, що закріплюються на потужних фундаментах. Можливе використання антивандальних покриттів.

Інформстенд інтер’єрної реклами

Внутрішнє оздоблення приміщення, що використовує різні рекламні елементи, успішно формує позитивний імідж і створює оригінальний фірмовий стиль. Використовувані в інтер’єрної рекламі корпоративні кольори привертають увагу відвідувачів, відкладаючись в їх пам’яті, вони на асоціативному рівні викликають позитивні емоції. Оригінальний дизайн особливо важливий для мережевих торгових підприємств, готельного та ресторанного бізнесу, медичних і фармацевтичних сфер.

Пропонуючи оформлення зони ресепшен, Компанія «MixPrint» враховує технічні параметри приміщення. Готові проекти, куди неодмінно входить інтер’єрна реклама, виглядають вишукано і зі смаком, виробляючи вигідне враження на кожного відвідувача.

У процесі розробки дизайну торгових залів враховується передбачувана прохідність, ступінь освітленості, вид і кількість використовуваного обладнання. Для таких об’єктів виготовлення інтер’єрної реклами виконується з урахуванням специфіки колірних рішень, що стимулюють до покупок.

Різноманітні покажчики і вивіски в торгових центрах мають свої критерії виконання по використовуваних шрифтів, розмірами, вагою, кольоровій гамі. Ці конструкції повинні привертати увагу, не перекриваючи огляд.

Стильно і ефектно виглядають тонкі світлові панелі. Вони стають справжньою окрасою самих вишуканих інтер’єрів салонів і галерей.

Торговельне обладнання, обладнання для магазинів Київ

Навіть якщо Ви виберете найдорожчий лайтбокс з асортименту, він окупиться в найкоротші терміни завдяки низькому рівню споживання електрики і залученню великої кількості нових клієнтів.

Популярність пристроїв викликана наступними перевагами:

  • видимість на великі дистанції в денний і нічний час;
  • можливість установки в місцях з високою прохідністю (метро, ​​супермаркети, фасади будівель, розважальні центри);
  • виконання рекламної, інформаційної, а також навігаційної ролі;
  • термін корисної роботи до 8-10 тисяч годин (5-11 років в залежності від виду ламп);
  • широкий вибір технологій друку (банерні моделі);

 

 

Таблички з підсвічуванням, світлові вивіски, покажчики

Ми пропонуємо Вашій увазі

Який би тип лайтбоксу ви не вибрали, будьте впевнені в його високій якості! Для вас працюють кращі фахівці, які використовують сучасні якісні матеріали.

Види лайтбоксів

Відгуки
Відгуки

Що про нас кажуть наші клієнти

Всі коментарі публікуються за згодою їх авторів.

"Звернувся вперше із завданням: необхідна вивіска зовнішньої реклами в певних місцях. Макет був розроблений оперативно та запропоновано декілька варіантів на вибір, в чіткій відповідності із запитом. Рішення поставленої нами задачі було виконано на 💯."
Володимир Жуковський
⭐⭐⭐⭐⭐
""Приємно бачити професіоналів .. і з клієнтами працюють ввічливо і уважно .. якість на першому місці .. молодці рекомендую всім!"
Марина Дідик
⭐⭐⭐⭐⭐
Уже кілька разів зверталися в цю рекламну компанію і можу сказати, що виконують роботу дуже якісно і з нормальним ставленням до клієнтів. Радують адекватні розцінки за їх послуги і наявність добре навченого персоналу. Виконали наші замовлення в термін і так, як ми і хотіли. В принципі, питань немає до вашої роботи, все на совість. Можу рекомендувати.
Олег Бойко
⭐⭐⭐⭐⭐
"Внимательное отношение, советы по делу. Относительно не дорого. Понравилось, что в процессе работы предлагали дельные советы в разработке проекта. Компания не ограничивается печатью баннеров и изготовлением вывесок и другой наружной рекламой. Можно проработать разные стенды, макеты для персонального использования."
LOLA ZA
⭐⭐⭐⭐⭐
Задать вопрос
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Наш менеджер свяжется с Вами и скажет стоимость и сроки изготовления

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Размеры (высота - длина):

  Прикрепить файл:

  ×
  Позвонить
  Маршрут